رز مینیاتوری

دوشنبه 15 بهمن 1397 74 بازدید کننده گروه آرشیو اخبار

رز مینیاتوری

رز های مینیاتوری مانند رز های معمولی از خانواده سرخیان هستند.رز مینیاتوری گونه هایی گل ریز و پاکوتاه  به ارتفاع چند سانتی متر تا 30 سانتی متر بالای خاک  هستند و بوته های آن میتواند 90-15 سانتی متر ارتقاع داشته باشند.

  • به طور کلی نور زیاد و دمای خنک سبب تولید گل با کیفیت بالا میشود، گل آفتاب دوست بایستی حداقل 6 ساعت در روز آفتاب دریافت کند.
  • خاک شنی رسی، لومی و یا خاکی که کمی رسی بوده ودارای %10 مواد آلی باشد، مناسب است. به طور کلی نیاز به خاک عمیق و حاصل خیز بازه کش مناسب دارد. به منظور زه کشی در مناطق پر باران، بستر کاشت را ازسطح چمن بلندتر در نظر می گیرند.
  • کود های  مخلوط حاوی پتاسیم برای جلوگیری از رشد آبدار شاخه ها مناسب است
  • هرس رز های مینیاتور اواخر زمستان و اوایل بهار انجام میشود به این صورت که 1/3  تا 1/2 ساقه ها و شاخسار اطراف کوتاه میشود
  • رزهای مینیاتور را می تواندر گلدان های پلاستیکی که دارای منافذ زیادی برای رد کردن آب هستند کاشت و به درون آپارتمان منتقل کرد و از آنها  به عنوان گلدانی مناسب برای پشت پنجرهای اتاق استفاده کرد. تعویض گلدان ها به طور سالیانه در ماه های اسفند یا فروردین انجام میشود.

رز مینیاتوریگل فلورا - گل فروشی اینترنتی و آنلاین در شیراز2/4/2019رز های مینیاتوری مانند رز های معمولی از خانواده سرخیان هستند.رز مینیاتوری گونه هایی گل ریز و پاکوتاه... رز های مینیاتوری مانند رز های معمولی از خانواده سرخیان هستند.رز مینیاتوری گونه هایی گل ریز و پاکوتاه  به ارتفاع چند سانتی متر تا 30 سانتی متر بالای خاک  هستند و بوته های آن میتواند 90-15 سانتی متر ارتقاع داشته باشند.به طور کلی نور زیاد و دمای خنک سبب تولید گل با کیفیت بالا میشود، گل آفتاب دوست بایستی حداقل 6 ساعت در روز آفتاب دریافت کند.خاک شنی رسی، لومی و یا خاکی که کمی رسی بوده ودارای %10 مواد آلی باشد، مناسب است. به طور کلی نیاز به خاک عمیق و حاصل خیز بازه کش مناسب دارد. به منظور زه کشی در مناطق پر باران، بستر کاشت را ازسطح چمن بلندتر در نظر می گیرند.کود های  مخلوط حاوی پتاسیم برای جلوگیری از رشد آبدار شاخه ها مناسب استهرس رز های مینیاتور اواخر زمستان و اوایل بهار انجام میشود به این صورت که 1/3  تا 1/2 ساقه ها و شاخسار اطراف کوتاه میشودرزهای مینیاتور را می تواندر گلدان های پلاستیکی که دارای منافذ زیادی برای رد کردن آب هستند کاشت و به درون آپارتمان منتقل کرد و از آنها  به عنوان گلدانی مناسب برای پشت پنجرهای اتاق استفاده کرد. تعویض گلدان ها به طور سالیانه در ماه های اسفند یا فروردین انجام میشود.5.0
دسته بندی خبرها

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گل فروشی اینترنتی فلورا است

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید