روز عشق

یکشنبه 21 بهمن 1397 116 بازدید کننده گروه آرشیو اخبار

روز عشق

روایت این چنین است که زمانی که امپراتور کلادیوس دوم ازدواج را امری ممنوع اعلام کرد، طبق روایات «سنت ولنتاین»، کشیش معبدی که در نزدیکی رم بود که  به دلیل کمک به زوج‌های جوان مسیحی برای ازدواج، ابتدا به زندان افتاد وعاشق دختر نابینای زندانبان شد. که نامه ای که او برای دختر نوشت یکی از زیبا ترین نامه های عاشقانه جهان شد. 

ولنتاین در۱۴ فوریه سال ۲۶۹ میلادی گردن زده شد.اما ساکنان رم، کشیش ولنتاین را فراموش نکردند و حتی کلیسایی را به یاد او نام گذاری کردند. بتدریج نیز ولنتاین به قدیس حامی عاشقان تبدیل شد.

روز ولنتاین یا روز عشق یا روز عشاق در فرهنگ مسیحی سده های میانه و سپس فرهنگ مدرن غربی روز ابراز عشق است که به صورت سالانه برگزار می‌شود.

 

 


روز عشقگل فلورا - گل فروشی اینترنتی و آنلاین در شیراز2/10/2019روایت این چنین است که زمانی که امپراتور کلادیوس دوم ازدواج را امری ممنوع اعلام کرد، طبق روایات ... روایت این چنین است که زمانی که امپراتور کلادیوس دوم ازدواج را امری ممنوع اعلام کرد، طبق روایات «سنت ولنتاین»، کشیش معبدی که در نزدیکی رم بود که  به دلیل کمک به زوج‌های جوان مسیحی برای ازدواج، ابتدا به زندان افتاد وعاشق دختر نابینای زندانبان شد. که نامه ای که او برای دختر نوشت یکی از زیبا ترین نامه های عاشقانه جهان شد. ولنتاین در۱۴ فوریه سال ۲۶۹ میلادی گردن زده شد.اما ساکنان رم، کشیش ولنتاین را فراموش نکردند و حتی کلیسایی را به یاد او نام گذاری کردند. بتدریج نیز ولنتاین به قدیس حامی عاشقان تبدیل شد.روز ولنتاین یا روز عشق یا روز عشاق در فرهنگ مسیحی سده های میانه و سپس فرهنگ مدرن غربی روز ابراز عشق است که به صورت سالانه برگزار می‌شود.  5.0
دسته بندی خبرها

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گل فروشی اینترنتی فلورا است

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید