گل سنگ

یکشنبه 19 اسفند 1397 69 بازدید کننده گروه آرشیو اخبار

گل سنگ

گل سنگ یکی از گیاهان زیبا و خوش آب رنگی است که میتوانید آن را در خانه نگهداری کنید تا فضای زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. از گل سنگ در تراریوم ها نیز به همراه خزه استفاده میشود.

گیاه گل سنگ معمولا در ایران ، با نام گلسنگ شناخته میشود با نام علمی Hypoestes phyllostachya از خانواده Acanthaceae می باشد . این گیاه بومی جزایر گرمسیری و نیمه‌ گرمسیری اقیانوس هند است و بخاطر وجود لکه های فراوان روی برگ های این گیاه در انگلیسی به گیاه سنگ یا polka dot plant (گیاه خال خالی) نامیده می شود. دایم گیاه دارای 4 گونه رنگ متفاوت بوده و به رنگ های سفید، قرمز، سبز و صورتی موجود هستند.

بطور میانگین بایستی هر 4 روز یک بار آبیاری شود.

باید در محلی قرار بگیرد که دارای نور زیاد ولی غیر مستقیم است مثلا پشت پنجره.

میتوان از خاک های آماده یا خاک هلندی و کمپوست برای پرورش استفاده کنید.


گل سنگگل فلورا - گل فروشی اینترنتی و آنلاین در شیراز3/10/2019گل سنگ یکی از گیاهان زیبا و خوش آب رنگی است که میتوانید آن را در خانه نگهداری کنید تا فضای زیبایی را... گل سنگ یکی از گیاهان زیبا و خوش آب رنگی است که میتوانید آن را در خانه نگهداری کنید تا فضای زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. از گل سنگ در تراریوم ها نیز به همراه خزه استفاده میشود.گیاه گل سنگ معمولا در ایران ، با نام گلسنگ شناخته میشود با نام علمی Hypoestes phyllostachya از خانواده Acanthaceae می باشد . این گیاه بومی جزایر گرمسیری و نیمه‌ گرمسیری اقیانوس هند است و بخاطر وجود لکه های فراوان روی برگ های این گیاه در انگلیسی به گیاه سنگ یا polka dot plant (گیاه خال خالی) نامیده می شود. دایم گیاه دارای 4 گونه رنگ متفاوت بوده و به رنگ های سفید، قرمز، سبز و صورتی موجود هستند.بطور میانگین بایستی هر 4 روز یک بار آبیاری شود.باید در محلی قرار بگیرد که دارای نور زیاد ولی غیر مستقیم است مثلا پشت پنجره.میتوان از خاک های آماده یا خاک هلندی و کمپوست برای پرورش استفاده کنید.5.0
دسته بندی خبرها

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گل فروشی اینترنتی فلورا است

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید