دیوار سبز یا گرین وال

جمعه 9 آذر 1397 27 بازدید کننده گروه آرشیو اخبار

دیوار سبز یا گرین وال

دیوار سبز یا گرین وال یک فضای سبز عمودی است که بصورت مستقل یا بر روی یک دیوار قرار میگیرد. ممکن است بسیاری از ما دیوار های پوشیده از گیاهان سبز را دیده باشیم که به طور طبیعی از گیاهان مختلفی ساخته شده باشد اما در زندگی مدرن نیز میتوان این تکنیک را به صورت جذاب تر و جالب تر به کار برده و ایده هایی نو ثبت کرد. بدون شک ایده ی دیوار سبز انقلابی در صنعت دکوراسیون بوده و هست. در بسیاری از طراحی های دکوراسیون آن هم در زندگی شهری امروزه دیوار سبز بخش مهمی را در بر میگیرد.چرا که  طبیعت را به قلب شهر می آورد.

اما باید دانست که برای ساخت یک دیوار سبز عوامل زیادی در آن تاثیر داشته و دخالت میکنند مثل شرایط آب و هوایی.

بهتر است در هر منطقه از گیاه بومی همان منطقه جهت ایجاد یک دیوار سبز استفاده شود. چرا که اگر گیاه مناسب محیط نباشد هزینه نگهداری بالا خواهد رفت.

گیاهان پیچ امین الدوله،پاپیتال، لیزوماکیا، ناز فرانسوی و شیر خشت از گیاهان بالارونده ای هستند که مناسب دیوار سبز در فضای آفتابی یا سایه هستند.

در بین انواع  دیوار های سبز دو مدل از سایرین رایج تر بوده :

دیوار سبز مدولار: دارای داربست های فلزی سبک از جنس استیل گالوانیزه

دیوار سبز کابلی: که دارای یک سیستم کابلی برای نگهداری گیاهان است.

 


دیوار سبز یا گرین والگل فلورا - گل فروشی اینترنتی و آنلاین در شیراز11/30/2018دیوار سبز یا گرین وال یک فضای سبز عمودی است که بصورت مستقل یا بر روی یک دیوار قرار میگیرد. ممکن است ... دیوار سبز یا گرین وال یک فضای سبز عمودی است که بصورت مستقل یا بر روی یک دیوار قرار میگیرد. ممکن است بسیاری از ما دیوار های پوشیده از گیاهان سبز را دیده باشیم که به طور طبیعی از گیاهان مختلفی ساخته شده باشد اما در زندگی مدرن نیز میتوان این تکنیک را به صورت جذاب تر و جالب تر به کار برده و ایده هایی نو ثبت کرد. بدون شک ایده ی دیوار سبز انقلابی در صنعت دکوراسیون بوده و هست. در بسیاری از طراحی های دکوراسیون آن هم در زندگی شهری امروزه دیوار سبز بخش مهمی را در بر میگیرد.چرا که  طبیعت را به قلب شهر می آورد.اما باید دانست که برای ساخت یک دیوار سبز عوامل زیادی در آن تاثیر داشته و دخالت میکنند مثل شرایط آب و هوایی.بهتر است در هر منطقه از گیاه بومی همان منطقه جهت ایجاد یک دیوار سبز استفاده شود. چرا که اگر گیاه مناسب محیط نباشد هزینه نگهداری بالا خواهد رفت.گیاهان پیچ امین الدوله،پاپیتال، لیزوماکیا، ناز فرانسوی و شیر خشت از گیاهان بالارونده ای هستند که مناسب دیوار سبز در فضای آفتابی یا سایه هستند.در بین انواع  دیوار های سبز دو مدل از سایرین رایج تر بوده :دیوار سبز مدولار: دارای داربست های فلزی سبک از جنس استیل گالوانیزهدیوار سبز کابلی: که دارای یک سیستم کابلی برای نگهداری گیاهان است. 5.0
دسته بندی خبرها

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گل فروشی اینترنتی فلورا است

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید