بالکن و گیاه

دوشنبه 12 آذر 1397 17 بازدید کننده گروه آرشیو اخبار

بالکن و گیاه

همه ی ما میدانیم که در زندگی شهری امروزه داشتن یک فضای دنج و دلچسب برای استراحت کردن و بدست آوردن آرامش ضروری است. در مقاله امروز میخواهیم شما را راهنمایی کنیم تا بتوانید از فضای موجود در بالکن آپارتمان خود به نحو احسن استفاده کنید.

گیاهان تاثیر بسزایی در سلامت روان و روح انسان ها دارند.اگر شما هم دلتان میخواهد در بالکن خود یک فضای آرامش بخش برای اوقات فراغت خود بسازید بایستی نکاتی را بدانید.

گیاهانی که در باکن استفاده میشوند بایستی بنا بر شرایط محیطی و آب و هوا در برابر گرما و یا سرما مقاوم باشند.برای سبز کردن بالکن خود میتوانید از باکس های گل و گلدان های آویز و انواع دیگر استفاده کنید. برای ایجاد سایه بان نیز بهتر است از گیاهان رونده و همیشه سبز استفاده کنید.مثل گل کاغذی ،نیلوفر،عشقه،گل انارک، پیچک و ...

گل ها و گیاهانی که در بالکن شمالی  استفاده میشوند با جنوبی متفاوت خواهد بود.

گل های مناسب بالکن شمالی: 

گل حنا

گل گوشواره ای

گونه های بگونیا

زنبق یا سوسن سفید

گیاهان مناسب نیز: پیچک، هوستا،و کالادیوم است.

برای بالکن جنوبی نیز:

گیاهان مناسب:

عشقه

شمعدانی

اقاقیا

گل های مناسب:  کاغذی ،نیلوفر،انارک

گیاهان رونده مناسب بالکن : پوتوس و پیچک

گیاهان گلدار و رنگارنگ میتوانند فضای دلنشینی به بالکن شما بدهند.شمعدانی یکی از گیاه های نور دوست است که میتواند به شما در زیبا سازی بالکن کمک کند.اطلسی و یاس رونده نیز در طول شب رایحه ی بسیار دل انگیزی دارند.

 

 


بالکن و گیاهگل فلورا - گل فروشی اینترنتی و آنلاین در شیراز12/3/2018همه ی ما میدانیم که در زندگی شهری امروزه داشتن یک فضای دنج و دلچسب برای استراحت کردن و بدست آوردن آر... همه ی ما میدانیم که در زندگی شهری امروزه داشتن یک فضای دنج و دلچسب برای استراحت کردن و بدست آوردن آرامش ضروری است. در مقاله امروز میخواهیم شما را راهنمایی کنیم تا بتوانید از فضای موجود در بالکن آپارتمان خود به نحو احسن استفاده کنید.گیاهان تاثیر بسزایی در سلامت روان و روح انسان ها دارند.اگر شما هم دلتان میخواهد در بالکن خود یک فضای آرامش بخش برای اوقات فراغت خود بسازید بایستی نکاتی را بدانید.گیاهانی که در باکن استفاده میشوند بایستی بنا بر شرایط محیطی و آب و هوا در برابر گرما و یا سرما مقاوم باشند.برای سبز کردن بالکن خود میتوانید از باکس های گل و گلدان های آویز و انواع دیگر استفاده کنید. برای ایجاد سایه بان نیز بهتر است از گیاهان رونده و همیشه سبز استفاده کنید.مثل گل کاغذی ،نیلوفر،عشقه،گل انارک، پیچک و ...گل ها و گیاهانی که در بالکن شمالی  استفاده میشوند با جنوبی متفاوت خواهد بود.گل های مناسب بالکن شمالی: گل حناگل گوشواره ایگونه های بگونیازنبق یا سوسن سفیدگیاهان مناسب نیز: پیچک، هوستا،و کالادیوم است.برای بالکن جنوبی نیز:گیاهان مناسب:عشقهشمعدانیاقاقیاگل های مناسب:  کاغذی ،نیلوفر،انارکگیاهان رونده مناسب بالکن : پوتوس و پیچکگیاهان گلدار و رنگارنگ میتوانند فضای دلنشینی به بالکن شما بدهند.شمعدانی یکی از گیاه های نور دوست است که میتواند به شما در زیبا سازی بالکن کمک کند.اطلسی و یاس رونده نیز در طول شب رایحه ی بسیار دل انگیزی دارند.  5.0
دسته بندی خبرها

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گل فروشی اینترنتی فلورا است

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید