سیکلمن

یکشنبه 16 دی 1397 40 بازدید کننده گروه آرشیو اخبار

سیکلمن

اگر به دنبال یک گیاه گلدار هستید که بتوانید از زیبایی گل هایش در فصل زمستان نیز بهره مند شوید سیکلمن میتواند برای شما یک گزینه مناسب باشد.

این گیاه گل های جالبی دارد به این صورت که گلبرگ ها به عقب برگشته و روی دم گل های بلند ظاهر شده.

تنوع رنگی این گل بالاست. بایستی در محیط مرطوب ،خنک، پر نور بوده و در عین حال از تابش نور مستقیم آفتاب دور باشد.و دمای نگهداری مناسب برای سیکلمن 10-15 درجه میباشد.

نکات مهم:

هیچگاه از روی سر به سیکلمن آب ندهید چون طوقه گیاه به رطوبت حساس است.

اگر محیط نگهداری گرم و خشک است گیاه دچار گلریزی میشود

این گیاه به تهویه مناسب نیاز دارد و از هوای خفه بیزار است.

تمام قسمت های گیاه سمی میباشد پس مراقب باشید حیوانات و یا کودکان آن را نخورند

حاک اسیدی دوست دارد و خاک و آب شور و دارای املاح سنگین برایش مضر است.


سیکلمنگل فلورا - گل فروشی اینترنتی و آنلاین در شیراز1/6/2019اگر به دنبال یک گیاه گلدار هستید که بتوانید از زیبایی گل هایش در فصل زمستان نیز بهره مند شوید سیکلمن... اگر به دنبال یک گیاه گلدار هستید که بتوانید از زیبایی گل هایش در فصل زمستان نیز بهره مند شوید سیکلمن میتواند برای شما یک گزینه مناسب باشد.این گیاه گل های جالبی دارد به این صورت که گلبرگ ها به عقب برگشته و روی دم گل های بلند ظاهر شده.تنوع رنگی این گل بالاست. بایستی در محیط مرطوب ،خنک، پر نور بوده و در عین حال از تابش نور مستقیم آفتاب دور باشد.و دمای نگهداری مناسب برای سیکلمن 10-15 درجه میباشد.نکات مهم:هیچگاه از روی سر به سیکلمن آب ندهید چون طوقه گیاه به رطوبت حساس است.اگر محیط نگهداری گرم و خشک است گیاه دچار گلریزی میشوداین گیاه به تهویه مناسب نیاز دارد و از هوای خفه بیزار است.تمام قسمت های گیاه سمی میباشد پس مراقب باشید حیوانات و یا کودکان آن را نخورندحاک اسیدی دوست دارد و خاک و آب شور و دارای املاح سنگین برایش مضر است.5.0
دسته بندی خبرها

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گل فروشی اینترنتی فلورا است

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید