گل سانسوریا

شنبه 4 اسفند 1397 178 بازدید کننده گروه آرشیو اخبار

گل سانسوریا

گیاه سانسوریا رنگی ، مخملی یا هلندی یکی از انواع گیاهان آپارتمانی است که در بسیار از منازل پیدا میشود.سانسوریای رنگی معمولاً به رنگ‌های قرمز، آبی، زرد، نارنجی، مشکی، سفید، سبز و … می باشد. رنگی که روی گیاه دیده میشود یک رنگ طبیعی نیست و نوعی رنگ مصنوعی است که به گیاه زده میشود و با رشد کردن گیاه رنگ نیز به همراه آن رشد کرده و به اصطلاح کش می آید.


خاک مناسب جهت کاشت و تغذیه سانسوریا رنگی باید دارای بافت متخلخل باشد تا موجب افزایش اکسیژن رسانی، زهکشی و جذب عناصر غذایی از طریق ریشه شود اگر خاک سنگین باشد باعث پوسیدگی میگردد.
نیاز چندانی به آبیاری ندارد و فقط یک بار در هفته کافیست.
تابش نور مستقیم خورشید باعث سوختن و پوسیدگی گیاه میشود
هر سال یا هر یک سال در میان در فصل بهار بایستی گلدانش را تعویض کنید..


گل سانسوریاگل فلورا - گل فروشی اینترنتی و آنلاین در شیراز2/23/2019گیاه سانسوریا رنگی ، مخملی یا هلندی یکی از انواع گیاهان آپارتمانی است که در بسیار از منازل پیدا میشو... گیاه سانسوریا رنگی ، مخملی یا هلندی یکی از انواع گیاهان آپارتمانی است که در بسیار از منازل پیدا میشود.سانسوریای رنگی معمولاً به رنگ‌های قرمز، آبی، زرد، نارنجی، مشکی، سفید، سبز و … می باشد. رنگی که روی گیاه دیده میشود یک رنگ طبیعی نیست و نوعی رنگ مصنوعی است که به گیاه زده میشود و با رشد کردن گیاه رنگ نیز به همراه آن رشد کرده و به اصطلاح کش می آید.خاک مناسب جهت کاشت و تغذیه سانسوریا رنگی باید دارای بافت متخلخل باشد تا موجب افزایش اکسیژن رسانی، زهکشی و جذب عناصر غذایی از طریق ریشه شود اگر خاک سنگین باشد باعث پوسیدگی میگردد.نیاز چندانی به آبیاری ندارد و فقط یک بار در هفته کافیست.تابش نور مستقیم خورشید باعث سوختن و پوسیدگی گیاه میشودهر سال یا هر یک سال در میان در فصل بهار بایستی گلدانش را تعویض کنید..5.0
دسته بندی خبرها

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گل فروشی اینترنتی فلورا است

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید