نگهداری از سنبل

دوشنبه 13 اسفند 1397 128 بازدید کننده گروه آرشیو اخبار

نگهداری از سنبل

سنبل گل معروف روز های نوروز است و گل های سنبل خوشبو بوده و جنبه ی تزئینی دارند، دوره ی گلدهی سنبل اوایل بهار بوده و گل ها میتوانند به رنگ های سفید، بنفش، آبی، قرمز، نارنجی، زرد و صورتی باشند.

برای نگهداری از سنبل باید مواردی را که در ادامه به آن اشاره میکنیم را رعایت کرد:

نور: سنبل به نور زیادی مخصوصا در زمان گلدهی نیاز دارد، پس اگر از سنبل درون خانه نگهداری میکنید پر نور ترین مکان را برای آن در نظر بگیرید مثلا کنار پنجره ی جنوبی.

آب: به آبیاری زیادی احتیاج ندارد و هر وقت که سطح خاک خشک شد میتوان آن را آبیاری کرد و توجه کنید که آب زیاد باعث پوسیده شدن پیاز میشود.

سنبل یک گل دائمی نیست و دوام این گل نهایتا یک ماه است. اما پس از از بین رفتن گل میتوانید پیاز آن را از خاک در آورده و ساقه ها را قطع کنید در جای تاریک بگذارید و سال بعد هم میتوانید آن را بکارید.

خاک: خاک مناسب برای سنبل کوکوپیت و پیت ماس میباشد یا اینکه مخلوطی از کود، خاک باغچه و ماسه و خاک برگ میباشد.


نگهداری از سنبلگل فلورا - گل فروشی اینترنتی و آنلاین در شیراز3/4/2019سنبل گل معروف روز های نوروز است و گل های سنبل خوشبو بوده و جنبه ی تزئینی دارند، دوره ی گلدهی سنبل او... سنبل گل معروف روز های نوروز است و گل های سنبل خوشبو بوده و جنبه ی تزئینی دارند، دوره ی گلدهی سنبل اوایل بهار بوده و گل ها میتوانند به رنگ های سفید، بنفش، آبی، قرمز، نارنجی، زرد و صورتی باشند.برای نگهداری از سنبل باید مواردی را که در ادامه به آن اشاره میکنیم را رعایت کرد:نور: سنبل به نور زیادی مخصوصا در زمان گلدهی نیاز دارد، پس اگر از سنبل درون خانه نگهداری میکنید پر نور ترین مکان را برای آن در نظر بگیرید مثلا کنار پنجره ی جنوبی.آب: به آبیاری زیادی احتیاج ندارد و هر وقت که سطح خاک خشک شد میتوان آن را آبیاری کرد و توجه کنید که آب زیاد باعث پوسیده شدن پیاز میشود.سنبل یک گل دائمی نیست و دوام این گل نهایتا یک ماه است. اما پس از از بین رفتن گل میتوانید پیاز آن را از خاک در آورده و ساقه ها را قطع کنید در جای تاریک بگذارید و سال بعد هم میتوانید آن را بکارید.خاک: خاک مناسب برای سنبل کوکوپیت و پیت ماس میباشد یا اینکه مخلوطی از کود، خاک باغچه و ماسه و خاک برگ میباشد.5.0
دسته بندی خبرها

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گل فروشی اینترنتی فلورا است

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید