نوروز

شنبه 3 فروردین 1398 112 بازدید کننده گروه آرشیو اخبار

نوروز

نوروز نخستین روز سال خورشیدی ایرانی، برابر با یکم فروردین ماه است.

خاستگاه نوروز در ایران باستان است و هنوز هم مردم مناطق گوناگون فلات ایران، نوروز را جشن میگیرند. زمان برگزاری نوروز در آغاز فصل بهار است.نوروز در ایران و افغانستان آغاز سال نو محسوب میشود.

نوروز به عنوان یک جشن قدیمی و کهن از اقوام متعددی در منطقه به ارث رسیده‌ است و شناسنامه ایرانی به خود گرفته و از آن به عنوان نماد پیوندگر افراد و اقوام ایرانی یاد می‌شود.

ایرانیان نوروز را آغازگر رستاخیز طبیعت، و زنده شدن طبیعت یخ زده از سرما و گاه رویش و زایش باغ و بوستان می‌دانند.

وبر این باور هستند که ما انسان ها نیز باید مثل طبیعت در این زمان شروعی مجدد و تازه داشته باشیم و تمام غم ها و غبار های گذشته را از زندگی خود پاک کنیم و به زندگی ادامه دهیم.


نوروزگل فلورا - گل فروشی اینترنتی و آنلاین در شیراز3/23/2019نوروز نخستین روز سال خورشیدی ایرانی، برابر با یکم فروردین ماه است.خاستگاه نوروز در ایران باستان است ... نوروز نخستین روز سال خورشیدی ایرانی، برابر با یکم فروردین ماه است.خاستگاه نوروز در ایران باستان است و هنوز هم مردم مناطق گوناگون فلات ایران، نوروز را جشن میگیرند. زمان برگزاری نوروز در آغاز فصل بهار است.نوروز در ایران و افغانستان آغاز سال نو محسوب میشود.نوروز به عنوان یک جشن قدیمی و کهن از اقوام متعددی در منطقه به ارث رسیده‌ است و شناسنامه ایرانی به خود گرفته و از آن به عنوان نماد پیوندگر افراد و اقوام ایرانی یاد می‌شود.ایرانیان نوروز را آغازگر رستاخیز طبیعت، و زنده شدن طبیعت یخ زده از سرما و گاه رویش و زایش باغ و بوستان می‌دانند.وبر این باور هستند که ما انسان ها نیز باید مثل طبیعت در این زمان شروعی مجدد و تازه داشته باشیم و تمام غم ها و غبار های گذشته را از زندگی خود پاک کنیم و به زندگی ادامه دهیم.5.0
دسته بندی خبرها

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گل فروشی اینترنتی فلورا است

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید