همیشه بهار!

دوشنبه 16 اردیبهشت 1398 21 بازدید کننده گروه آرشیو اخبار

همیشه بهار!

این گل در مناطق آفتابی و نیمه آفتابی ایران به ویژه در نواحی دامنه کوه ها و سنگلاخ‌ها به خوبی رشد میکند و از جله گل هایی است که علاوه بر زیبایی خواص دارویی نیز دارد.

گل همیشه بهار در چند رنگ طلایی و مسی و نارنجی دیده میشود و به دلیل داشتن رنگ زیبا و پر انرژی اش یکی از گل هایی است که در باغچه های فصل تابستان جای ویژه ی خود را دارد.

مراقبت از این گل ساده بوده و به همین دلیل محبوبیت زیادی در بین دوست داران گل های تابستانی دارد.

  • خاک:  گل همیشه بهار برای رشد به خاک خاصی احتیاج ندارد و در هر خاکی می تواند رشد کند. اما توجه داشته باشید که خاک از زهکش کافی برخوردار باشد. خاک بسیار سنگین مانند خاک رسی برای رشد گیاه ایجاد مشکل میکند.
  • نور:  به نور کافی و فراوان نیاز دارد بنابراین گلدان خود را در محلی آفتابی و پر نور قرار دهید مثلا پشت پنجره.
  • کود دهی: برای تغذیه گیاه می توانید، در اواسط تابستان یک لایه نازک کمپوست به گل بدهید.
  • آفت: مهمترین آفت گیاه شته و کپک است که میتوانید آن را با حشره  کش مخصوص باغبانی و یا قارچ کش از بین ببرید.

همیشه بهار!گل فلورا - گل فروشی اینترنتی و آنلاین در شیراز5/6/2019این گل در مناطق آفتابی و نیمه آفتابی ایران به ویژه در نواحی دامنه کوه ها و سنگلاخ‌ها به خوبی رش... این گل در مناطق آفتابی و نیمه آفتابی ایران به ویژه در نواحی دامنه کوه ها و سنگلاخ‌ها به خوبی رشد میکند و از جله گل هایی است که علاوه بر زیبایی خواص دارویی نیز دارد.گل همیشه بهار در چند رنگ طلایی و مسی و نارنجی دیده میشود و به دلیل داشتن رنگ زیبا و پر انرژی اش یکی از گل هایی است که در باغچه های فصل تابستان جای ویژه ی خود را دارد.مراقبت از این گل ساده بوده و به همین دلیل محبوبیت زیادی در بین دوست داران گل های تابستانی دارد.خاک:  گل همیشه بهار برای رشد به خاک خاصی احتیاج ندارد و در هر خاکی می تواند رشد کند. اما توجه داشته باشید که خاک از زهکش کافی برخوردار باشد. خاک بسیار سنگین مانند خاک رسی برای رشد گیاه ایجاد مشکل میکند.نور:  به نور کافی و فراوان نیاز دارد بنابراین گلدان خود را در محلی آفتابی و پر نور قرار دهید مثلا پشت پنجره.کود دهی: برای تغذیه گیاه می توانید، در اواسط تابستان یک لایه نازک کمپوست به گل بدهید.آفت: مهمترین آفت گیاه شته و کپک است که میتوانید آن را با حشره  کش مخصوص باغبانی و یا قارچ کش از بین ببرید.5.0
دسته بندی خبرها

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گل فروشی اینترنتی فلورا است

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید