کاکتوس دم موشی

دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 31 بازدید کننده گروه آرشیو اخبار

کاکتوس دم موشی

کاکتوس دم موشی با نام علمی آپوروکلکتوس شناخته میشود.

به دلیل داشتن ساقه ای آویخته و شبیه به دم موش به این نام معروف شده است. در حقیقت این کاکتوس ساقه هایی بسیار متمایزی داشته و مشابه یک چوب گردگیری وارونه با یک بافت موی حجیم است. که گل های لوله ای شکل زیبایی در کنار این ساقه ها رشد میکند.

این کاکتوس همانند دیگر اعضای خانواده اش به شرایط سخت مقاوم است و در اوایل بهار گل میدهد.گل های این گیاه حدود 5 سانتی متر عرض دارند و به رنگ قرمز و بنفش دیده میشوند.


کاکتوس دم موشیگل فلورا - گل فروشی اینترنتی و آنلاین در شیراز5/13/2019کاکتوس دم موشی با نام علمی آپوروکلکتوس شناخته میشود.به دلیل داشتن ساقه ای آویخته و شبیه به دم موش به... کاکتوس دم موشی با نام علمی آپوروکلکتوس شناخته میشود.به دلیل داشتن ساقه ای آویخته و شبیه به دم موش به این نام معروف شده است. در حقیقت این کاکتوس ساقه هایی بسیار متمایزی داشته و مشابه یک چوب گردگیری وارونه با یک بافت موی حجیم است. که گل های لوله ای شکل زیبایی در کنار این ساقه ها رشد میکند.این کاکتوس همانند دیگر اعضای خانواده اش به شرایط سخت مقاوم است و در اوایل بهار گل میدهد.گل های این گیاه حدود 5 سانتی متر عرض دارند و به رنگ قرمز و بنفش دیده میشوند.5.0
دسته بندی خبرها

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گل فروشی اینترنتی فلورا است

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید