دسته گل فرمالیته

جمعه 10 خرداد 1398 52 بازدید کننده گروه آرشیو اخبار

دسته گل فرمالیته

دسته گل های فرمالیته عموما بزرگ تر از دسته گل های مراسم ازدواج هستند در این نوع از دسته گل ها سعی میشود همه چیز طبیعی و زیبا جلوه کند.اما برای انتخاب گل مناسب باید حتما چند نکته را در نظر بگیرید.

مورد اول که بایستی به آن توجه کرد رنگ لباس است اگر برای فیلمبرداری لباسی غیر از سفید بر تن دارید باید در انتخاب رنگ گل دقت کنید. مثلا رنگی کاملا تضاد با رنگ لباس یا رنگی ملایم و یک طیف با رنگ لباس انتخاب کنید.

معمولا سعی شود که دسته گل علی رغم حجیم بودن سبک باشد و حمل آن سخت نباشد.

در هر فصل از گل های همان فصل بهتر است استفاده شود مثلا گل های مربوط به فصل بهار و تابستان عمدتا گل هایی به رنگ صورتی و بنفش هستند و همچنین شاید کمی مقاوم تر زیرا در گرما ممکن است به سرعت پژمرده شوند.

در کنار گل میتوانید از سایر موارد تزئینی  مثل مهره، کریستال، نخ های رنگی و ... استفاده کنید. در گل فلورا ما به شما کمک میکنیم که بهترین انتخاب را داشته باشید


دسته گل فرمالیتهگل فلورا - گل فروشی اینترنتی و آنلاین در شیراز5/31/2019دسته گل های فرمالیته عموما بزرگ تر از دسته گل های مراسم ازدواج هستند در این نوع از دسته گل ها سعی می... دسته گل های فرمالیته عموما بزرگ تر از دسته گل های مراسم ازدواج هستند در این نوع از دسته گل ها سعی میشود همه چیز طبیعی و زیبا جلوه کند.اما برای انتخاب گل مناسب باید حتما چند نکته را در نظر بگیرید.مورد اول که بایستی به آن توجه کرد رنگ لباس است اگر برای فیلمبرداری لباسی غیر از سفید بر تن دارید باید در انتخاب رنگ گل دقت کنید. مثلا رنگی کاملا تضاد با رنگ لباس یا رنگی ملایم و یک طیف با رنگ لباس انتخاب کنید.معمولا سعی شود که دسته گل علی رغم حجیم بودن سبک باشد و حمل آن سخت نباشد.در هر فصل از گل های همان فصل بهتر است استفاده شود مثلا گل های مربوط به فصل بهار و تابستان عمدتا گل هایی به رنگ صورتی و بنفش هستند و همچنین شاید کمی مقاوم تر زیرا در گرما ممکن است به سرعت پژمرده شوند.در کنار گل میتوانید از سایر موارد تزئینی  مثل مهره، کریستال، نخ های رنگی و ... استفاده کنید. در گل فلورا ما به شما کمک میکنیم که بهترین انتخاب را داشته باشید5.0
دسته بندی خبرها

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گل فروشی اینترنتی فلورا است

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید