از بین بردن شته گیاه

یکشنبه 19 خرداد 1398 45 بازدید کننده گروه آرشیو اخبار

از بین بردن شته گیاه

همانند بسیاری از آفات بهترین روش کنترل شته راه دفاعی است. اگر گیاهان خانگی شما شته زده اند میتوانید از روش های زیر برای کنترل آن ها استفاده نمایید.

  1. شستن:  اولین و ساده ترین راه شستن گیاه است، از جریان آب قوی برای شستن شته ها استفاده کنید فقط مراقب باشید شاخه ها نشکنند.
  2. قرار داد گیاه در آب: اگر شاخه و برگ گیاه نازک است و امکان شکستن آن وجود دارد آن را بطور برعکس در یک ظرف آب با دمای محیط بگذارید و خارج کنید.
  3. استفاده از مایع حشره کش: میتوانید از انواع مایع های حشره کشی که در گلفروشی فلورا وجود دارد برای از بین بردن این آفات استفاده کنید .
  4. استفاده از الکل: این روش کمی وقت گیر است اما میتوانید پنبه ای را به الکل آغشته کرده و رو شسته ها بکشید.
  5. استفاده از تله چسبان:  میتوانید از ورق های چسبی مخصوص آفات استفاده کرد.

از بین بردن شته گیاهگل فلورا - گل فروشی اینترنتی و آنلاین در شیراز6/9/2019همانند بسیاری از آفات بهترین روش کنترل شته راه دفاعی است. اگر گیاهان خانگی شما شته زده اند میتوانید ... همانند بسیاری از آفات بهترین روش کنترل شته راه دفاعی است. اگر گیاهان خانگی شما شته زده اند میتوانید از روش های زیر برای کنترل آن ها استفاده نمایید.شستن:  اولین و ساده ترین راه شستن گیاه است، از جریان آب قوی برای شستن شته ها استفاده کنید فقط مراقب باشید شاخه ها نشکنند.قرار داد گیاه در آب: اگر شاخه و برگ گیاه نازک است و امکان شکستن آن وجود دارد آن را بطور برعکس در یک ظرف آب با دمای محیط بگذارید و خارج کنید.استفاده از مایع حشره کش: میتوانید از انواع مایع های حشره کشی که در گلفروشی فلورا وجود دارد برای از بین بردن این آفات استفاده کنید .استفاده از الکل: این روش کمی وقت گیر است اما میتوانید پنبه ای را به الکل آغشته کرده و رو شسته ها بکشید.استفاده از تله چسبان:  میتوانید از ورق های چسبی مخصوص آفات استفاده کرد.5.0
دسته بندی خبرها

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گل فروشی اینترنتی فلورا است

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید