نخل ماداگاسکار

دوشنبه 10 تیر 1398 56 بازدید کننده گروه آرشیو اخبار

نخل ماداگاسکار

نخل ماداگاسکار یکی از مقاوم ترین گیاهان آپارتمانی است که نگهداری ان بسیار ساده است. وعلاوه بر ایجاد محیط زیبا در خانه، به تصفیه هوای درون خانه نیز کمک میکند و تولید اکسیژن بسیاری میکتد.

این گیاه بومی مناطق بیابانی ماداگاسکار است و از ارو به نور فراوتنی نیاز دارد . به طوری که در محیط های کم نور برگ های  جدید این گیاه سیاه شده و میریزد و رشد گیاه نیز متوقف میشود.

نیاز آبی گیاه نخل ماداگاسکار بسیار کم است و به خشکی مقاومت زیادی دارد بهتر است هر 7 تا 10 روز گیاه آبیاری شود و در فاصله بین دو آبیاری خاک گلدان کاملا خشک شود.

این گیاه دمای کمتر از 10 در جه سانتی گراد را تحمل نمیکند و بهترین درجه بین 30 تا 50 درجه میباشد

نیاز به نور زیاد و مستقیم دارد.


نخل ماداگاسکارگل فلورا - گل فروشی اینترنتی و آنلاین در شیراز7/1/2019نخل ماداگاسکار یکی از مقاوم ترین گیاهان آپارتمانی است که نگهداری ان بسیار ساده است. وعلاوه بر ایجاد ... نخل ماداگاسکار یکی از مقاوم ترین گیاهان آپارتمانی است که نگهداری ان بسیار ساده است. وعلاوه بر ایجاد محیط زیبا در خانه، به تصفیه هوای درون خانه نیز کمک میکند و تولید اکسیژن بسیاری میکتد.این گیاه بومی مناطق بیابانی ماداگاسکار است و از ارو به نور فراوتنی نیاز دارد . به طوری که در محیط های کم نور برگ های  جدید این گیاه سیاه شده و میریزد و رشد گیاه نیز متوقف میشود.نیاز آبی گیاه نخل ماداگاسکار بسیار کم است و به خشکی مقاومت زیادی دارد بهتر است هر 7 تا 10 روز گیاه آبیاری شود و در فاصله بین دو آبیاری خاک گلدان کاملا خشک شود.این گیاه دمای کمتر از 10 در جه سانتی گراد را تحمل نمیکند و بهترین درجه بین 30 تا 50 درجه میباشدنیاز به نور زیاد و مستقیم دارد.5.0
دسته بندی خبرها

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گل فروشی اینترنتی فلورا است

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید