چهار دلیل مرگ بامبو

دوشنبه 17 تیر 1398 14 بازدید کننده گروه آرشیو اخبار

چهار دلیل مرگ بامبو

بامبو یکی از گیاهان بسیار پر طرفدار و زیباست که خیلی ها برای تکمیل کردن دکور خانه و یا شانسی که معتقدهستند به همراه دارد نگهداری میکتتد.

اما در ادامه ما 4 دلیل مرگ بامبو را به شما میگوییم که هر کدام از این موارد به تنهایی میتواند باعث خراب شدن و در نهایت از بین رفتن بامبو شود.

  1. آب آن را به موقع عوض نکرده اید.
  2. گیاه را در معرض نور شدید یا باد شدید قرار داده اید.
  3. اگر گیاه در گلدان است ،بیش از اندازه به آن کود داده اید.
  4. برای آبیاری از آب لوله کشی که حاوی مقدار زیادی کلر است استفاده کرده اید. بهتر است آب را یک روز قبل در جایی قرار دهید تا کلر آن از بین رود.

چهار دلیل مرگ بامبوگل فلورا - گل فروشی اینترنتی و آنلاین در شیراز7/8/2019بامبو یکی از گیاهان بسیار پر طرفدار و زیباست که خیلی ها برای تکمیل کردن دکور خانه و یا شانسی که معتق... بامبو یکی از گیاهان بسیار پر طرفدار و زیباست که خیلی ها برای تکمیل کردن دکور خانه و یا شانسی که معتقدهستند به همراه دارد نگهداری میکتتد.اما در ادامه ما 4 دلیل مرگ بامبو را به شما میگوییم که هر کدام از این موارد به تنهایی میتواند باعث خراب شدن و در نهایت از بین رفتن بامبو شود.آب آن را به موقع عوض نکرده اید.گیاه را در معرض نور شدید یا باد شدید قرار داده اید.اگر گیاه در گلدان است ،بیش از اندازه به آن کود داده اید.برای آبیاری از آب لوله کشی که حاوی مقدار زیادی کلر است استفاده کرده اید. بهتر است آب را یک روز قبل در جایی قرار دهید تا کلر آن از بین رود.5.0
دسته بندی خبرها

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گل فروشی اینترنتی فلورا است

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید