کراسولا

چهار شنبه 2 مرداد 1398 62 بازدید کننده گروه آرشیو اخبار

کراسولا

کراسولا از اون دسته  از گیاهانیه که هم نگهداری آسونی داره و هم اینکه زیباست.و در برخی از فرهنگ ها معتقد اند که باعث افزایش ثروت و خوش شانسی میشه!!

و اما شرایط نگهدازی:

  • گل کراسولا به خاک سبک احتیاج دارد که از ماندن آب در اطراف ریشه جلوگیری کند مثل ترکیبی از خاک برگ+پرلیت+شن
  • این گل به نور زیادی احتیاج دارد و در صورت امکان 4 ساعت نور مستقیم برایش مفید است، باید پشت پنجره ی جنوبی قرار بگیرد اما پنجره ی شمالی هم برای آن قابل تحمل است.
  • کراسولا به آبیاری  کمی در تابستان و آبیاری کمتری در زمستان نیاز دارد، قبل از آبیاری وضعیت خاک را چک کنید در صورتی که سطح آب خشک بود آن را آبیاری کنید.آبیاری زیاد باعث پوسیدگی ساقه و رسشه خواهد شد و خشکی زیاد هم باعث چروک شدن برگ ها میشود.

کراسولاگل فلورا - گل فروشی اینترنتی و آنلاین در شیراز7/24/2019کراسولا از اون دسته  از گیاهانیه که هم نگهداری آسونی داره و هم اینکه زیباست.و در برخی از فرهنگ ... کراسولا از اون دسته  از گیاهانیه که هم نگهداری آسونی داره و هم اینکه زیباست.و در برخی از فرهنگ ها معتقد اند که باعث افزایش ثروت و خوش شانسی میشه!!و اما شرایط نگهدازی:گل کراسولا به خاک سبک احتیاج دارد که از ماندن آب در اطراف ریشه جلوگیری کند مثل ترکیبی از خاک برگ+پرلیت+شناین گل به نور زیادی احتیاج دارد و در صورت امکان 4 ساعت نور مستقیم برایش مفید است، باید پشت پنجره ی جنوبی قرار بگیرد اما پنجره ی شمالی هم برای آن قابل تحمل است.کراسولا به آبیاری  کمی در تابستان و آبیاری کمتری در زمستان نیاز دارد، قبل از آبیاری وضعیت خاک را چک کنید در صورتی که سطح آب خشک بود آن را آبیاری کنید.آبیاری زیاد باعث پوسیدگی ساقه و رسشه خواهد شد و خشکی زیاد هم باعث چروک شدن برگ ها میشود.5.0
دسته بندی خبرها

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گل فروشی اینترنتی فلورا است

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید