گل پاییزی (2)

چهار شنبه 17 مهر 1398 110 بازدید کننده گروه آرشیو اخبار

گل پاییزی (2)

دومین گل پاییزی که در این سری از مقالات به معرفی آن میپردازیم گل اشرفی یا ستاره ای است. در اصل این گل مناسب فصل تابستان است اما گیاهی است که در فصل پاییز نیز گل دارد.

گل اشرفی یا ستاره ای بومی مناطق آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی است. اشرفی گیاه بسیار با دوامی است که در رنگ های مختلفی دیده میشود همچنین رشد سریعی دارد که باعث محبوبیت بیشتر آن شده است.

خاک اشرفی بایستی حاصلخیز و سبک باشد و همچنین ترکیبی از خاک باغچه، خاکبرگ و کود آلی نیز برای کاشت گیاه مناسب است.

گل اشرفی گیاهی نورپسند است، مکان‌های آفتابگیر را دوست دارد و برای رشد بهینه و گلدهی به دریافت نور کافی خورشید نیاز دارد.

نیاز آبی این گیاه متوسط است و به آبیاری منظم و مستمر نیاز دارد. در محیط آپارتمان دوبار آبیاری در هفته برای گل اشرفی کافی است.

 


گل پاییزی (2)گل فلورا - گل فروشی اینترنتی و آنلاین در شیراز10/9/2019دومین گل پاییزی که در این سری از مقالات به معرفی آن میپردازیم گل اشرفی یا ستاره ای است. در اصل این گ... دومین گل پاییزی که در این سری از مقالات به معرفی آن میپردازیم گل اشرفی یا ستاره ای است. در اصل این گل مناسب فصل تابستان است اما گیاهی است که در فصل پاییز نیز گل دارد.گل اشرفی یا ستاره ای بومی مناطق آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی است. اشرفی گیاه بسیار با دوامی است که در رنگ های مختلفی دیده میشود همچنین رشد سریعی دارد که باعث محبوبیت بیشتر آن شده است.خاک اشرفی بایستی حاصلخیز و سبک باشد و همچنین ترکیبی از خاک باغچه، خاکبرگ و کود آلی نیز برای کاشت گیاه مناسب است.گل اشرفی گیاهی نورپسند است، مکان‌های آفتابگیر را دوست دارد و برای رشد بهینه و گلدهی به دریافت نور کافی خورشید نیاز دارد.نیاز آبی این گیاه متوسط است و به آبیاری منظم و مستمر نیاز دارد. در محیط آپارتمان دوبار آبیاری در هفته برای گل اشرفی کافی است. 5.0
دسته بندی خبرها

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گل فروشی اینترنتی فلورا است

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید