گل پاییزی(3)

دوشنبه 29 مهر 1398 95 بازدید کننده گروه آرشیو اخبار

گل  پاییزی(3)

سومین گیاه پاییزی که با آن قرار است آشنا شویم ،گل کلم زینتی است.گل کلم زینتی با برگ‌های غول پیکر که دارای تنوع رنگی بسیار جالبی است، می‌تواند در طول فصل سرما زیبایی خاصی به حیاط منزل و یا گلدان‌های شما بدهد.

برگ های این گیاه به رنگ های متفاوتی مثل ،سفید،بنفش،ارغوانی،کرم،زرد و زیتونی یافت میشود و همچنین تحمل بسیار زیادی در سرمای زمستان دارد که این مزیت آن باعث انتخاب گل کلم زینتی برای زیبا سازی باغچه ها میشود.

این گل قادر است تا ۳۰ الی ۶۰ سانتی متر رشد کند. جذابیت و درخشندگی رنگ برگ‌های این گل در فصل زمستان جلوه زیباتری به خود می‌گیرد.گل کلم زینتی در آفتاب کامل رشد می‌کند اما توانایی زیستن در سایه را نیز دارد. فقط گل برگ‌های آن در سایه از هم فاصله می‌گیرند و فرم خود را تا حدودی از دست می‌دهند. در ضمن این گیاه به کود هفتگی برای رشد بهتر نیاز دارد پس از آن غافل نشوید.


گل پاییزی(3)گل فلورا - گل فروشی اینترنتی و آنلاین در شیراز10/21/2019سومین گیاه پاییزی که با آن قرار است آشنا شویم ،گل کلم زینتی است.گل کلم زینتی با برگ‌های غول پیک... سومین گیاه پاییزی که با آن قرار است آشنا شویم ،گل کلم زینتی است.گل کلم زینتی با برگ‌های غول پیکر که دارای تنوع رنگی بسیار جالبی است، می‌تواند در طول فصل سرما زیبایی خاصی به حیاط منزل و یا گلدان‌های شما بدهد.برگ های این گیاه به رنگ های متفاوتی مثل ،سفید،بنفش،ارغوانی،کرم،زرد و زیتونی یافت میشود و همچنین تحمل بسیار زیادی در سرمای زمستان دارد که این مزیت آن باعث انتخاب گل کلم زینتی برای زیبا سازی باغچه ها میشود.این گل قادر است تا ۳۰ الی ۶۰ سانتی متر رشد کند. جذابیت و درخشندگی رنگ برگ‌های این گل در فصل زمستان جلوه زیباتری به خود می‌گیرد.گل کلم زینتی در آفتاب کامل رشد می‌کند اما توانایی زیستن در سایه را نیز دارد. فقط گل برگ‌های آن در سایه از هم فاصله می‌گیرند و فرم خود را تا حدودی از دست می‌دهند. در ضمن این گیاه به کود هفتگی برای رشد بهتر نیاز دارد پس از آن غافل نشوید.5.0
دسته بندی خبرها

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گل فروشی اینترنتی فلورا است

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید