گل های پاییزی (4)

جمعه 10 آبان 1398 137 بازدید کننده گروه آرشیو اخبار

گل های پاییزی (4)

یکی دیگر از گل های مناسب فصل سرما برای باغچه و یا نگهداری در خانه گل مینا است.

این گلهای خوش آب و رنگ که در مهر و آبان می شکفد. مینا خیلی زود همه باغچه را به خودش اختصاص می دهد. سریع رشد می کند و حتی بعضی از واریته های آن در فصل زمستان نیز سبزینه برگهای خود را حفظ نموده و باغچه شما را سرسبز می کنند. سرزمین اصلی برخی از گونه های مینا، آمریکای شمالی است.

باید به این نکته اشاره کرد که گیاه مینا به خاکهای غنی از مواد غذایی علاقه مند است. خاک باغچه باید به وسیله ی کودهای حیوانی پوسیده تقویت شود. ضمنا خاک باید سبک و دارای زهکش باشد.

 

 


گل های پاییزی (4)گل فلورا - گل فروشی اینترنتی و آنلاین در شیراز11/1/2019یکی دیگر از گل های مناسب فصل سرما برای باغچه و یا نگهداری در خانه گل مینا است.این گلهای خوش آب و رنگ... یکی دیگر از گل های مناسب فصل سرما برای باغچه و یا نگهداری در خانه گل مینا است.این گلهای خوش آب و رنگ که در مهر و آبان می شکفد. مینا خیلی زود همه باغچه را به خودش اختصاص می دهد. سریع رشد می کند و حتی بعضی از واریته های آن در فصل زمستان نیز سبزینه برگهای خود را حفظ نموده و باغچه شما را سرسبز می کنند. سرزمین اصلی برخی از گونه های مینا، آمریکای شمالی است.باید به این نکته اشاره کرد که گیاه مینا به خاکهای غنی از مواد غذایی علاقه مند است. خاک باغچه باید به وسیله ی کودهای حیوانی پوسیده تقویت شود. ضمنا خاک باید سبک و دارای زهکش باشد.  5.0
دسته بندی خبرها

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گل فروشی اینترنتی فلورا است

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید